Czyszczenie wykładzin Clear HouseCzyszczenie wykładzin Clear House Lublin! Puszyste dywany, miękkie wykładziny, wszelkiego typu chodniki i maty sprawiają, że każde wnętrze nabiera przytulności i domowego klimatu. Rozkładamy je między innymi po to, by przyjemnie i miękko było nam stąpać po podłożu w salonie lub sypialni. Czasami w ten sposób chronimy luksusowy drewniany parkiet albo posadzkę szczególnie narażoną na zarysowania, wgniecenia, po prostu zniszczenie.

W pomieszczeniach biurowych wykładziny wpływają nie tylko na estetykę wnętrza, a więc pośrednio na wizerunek firmy, ale także na wygodę, komfort pracy i dobre samopoczucie pracowników. Nie bez znaczenia jest również bezpieczeństwo przemieszczania i poruszania się w takiej przestrzeni oraz wygłuszenie wnętrz.

Niestety tekstylne wykończenia podłóg szczególnie w miejscach o dużym natężeniu ruchu, tam, gdzie są dzieci oraz czworonogi mogą zbierać naprawdę sporą ilość zanieczyszczeń i brudu. Takie powierzchnie nawet regularnie odkurzane nie dają gwarancji sterylności i wysokiej higieny. Dodatkowo niektóre zabrudzenia i plamy są często trudne do wywabienia tradycyjnymi sposobami.

Jeśli więc pragniecie Państwo w profesjonalny sposób zadbać o swoje podłogi, polecamy czyszczenie wykładzin i pranie dywanów w naszej firmie. Od lat specjalizujemy się w tego typu usługach, dlatego zamawiając je u nas, macie pewność starannego i rzetelnego ich wykonania.

 

Profesjonalne czyszczenie wykładzin

 

Jednym z ważnych elementów dbania o czystość pomieszczeń jest odkurzanie i pranie dywanów oraz wykładzin. Pomimo faktu, iż większość osób jest w stanie zadbać samodzielnie o utrzymanie czystości w firmie czy w domu, nieraz zdarzają się takie sytuacje, kiedy pomoc specjalistycznych firm sprzątających jest konieczna. Kiedy dojdzie na przykład do powstania plam czy innych zabrudzeń, które trudno zmyć samodzielnie, warto zlecić wyczyszczenie wykładzin firmie Clear House z Lublina.

Czyszczenie wykładzin w firmie czy w domu powinno jednak być przeprowadzane systematycznie, nie tylko w przypadku powstania ciężkich zabrudzeń. Regularne pranie dywanów i wykładzin pozwala na zwiększenie żywotności, gdyż te elementy będą mogły na dłużej zachować czystość i dobre walory estetyczne.

Clear House to firma, która efektownie pierze wykładziny przy wykorzystaniu metody ekstrakcyjnej i na sucho. Nowoczesna technologia Carpet Cleaner, która jest wykorzystywana, jest metodą czyszczenia wykładzin na sucho i jest lubiana przez naszych klientów ze względu na to, że nie wiąże się z koniecznością przestawiania urządzeń i mebli wewnątrz pomieszczeń. Wyczyszczona wykładzina nie jest po zakończeniu czyszczenia mokra, lecz sucha, co znacząco wpływa na komfort pracy czy przebywania w pomieszczeniu. Nie zostają po czyszczeniu żadne ślady po wodzie, ani nie ma żadnych lepkich pozostałości. Carpet Cleaner dodatkowo zabezpiecza przed powstaniem kolejnych zabrudzeń. I to nie koniec zalet technologii, którą wykorzystuje w pracy firma Clear House, gdyż Carpet Cleaner nie ma w składzie fosforanów, a posiada naturalne surowce i składniki, które są biodegradowalne.

Jeżeli mieszkasz w Lublinie i okolicach, a Twój dywan wymaga czyszczenia, nie zwlekaj i zgłoś się do profesjonalistów z Clear House. Warto wiedzieć, że fachowcy mogą nie tylko wyczyścić wykładzinę, ale mogą także kompleksowo posprzątać hale magazynowe, wspólnoty mieszkaniowe, biura, osiedla i mieszkania. W ofercie znajduje się także mycie elewacji, dachów, okien czy krystalizacja posadzek.