Wizytówką każdego budynku jest elewacja i dach, które niestety z biegiem czasu ulegają dużemu zabrudzeniu. Promienie słoneczne, opady atmosferyczne, kurz czy liście przyczyniają się do powstania nieestetycznych zabrudzeń. Widząc, w jakim stanie zaczynają znajdować się te elementy domu czy innego budynku, bez względu czy mieszka się w Lublinie czy innym miejscu, dobrym pomysłem jest zdecydować się na usługę mycia dachów.

 

Szorowanie małych nalotów za pomocą wody i odpowiedniego środka może przynieść poprawę wyglądu dachu, ale tylko na chwilę. Jeżeli doszło do wniknięcia brudu czy grzybni w powierzchnię dachu, to za jakiś czas problem z nieestetycznym dachem powróci. Działania, które klient może wykonać na własną rękę mogą okazać się niewystarczające, dlatego warto zgłosić się do profesjonalnej firmy, która odpowiednio zajmie się umyciem dachu. Mieszkańcy Lublina i okolic mogą z powodzeniem powierzyć taką usługę firmie Clear House.

 

Nasza firma dysponuje odpowiednimi urządzeniami wysokociśnieniowymi, które bardzo skutecznie radzą sobie nawet z bardzo ciężkimi zabrudzeniami, a stosowane przez nas środki chemiczne nie stanowią zagrożenia dla środowiska. Dzięki temu czyszczona powierzchnia zyskuje ochronę przed kolejnym rozwojem grzybów czy pleśni, a wszystko to odbywa się w zgodzie z otoczeniem. Jeżeli w naszym uznaniu dachówka czy blachodachówka powinna zostać wymieniona, dajmy jej jeszcze jedną szansę, oddając w ręce profesjonalistów. Fachowe czyszczenie takiej powierzchni może znacznie poprawić walory estetyczne, chroniąc przed całkowitą wymianą.

 

Nasza firma oferuje nie tylko mycie dachów, ale także wykonuje sprzątanie hal magazynowych, pranie dywanów Lublin, okolica, czyszczenie biur i firm, domów, mieszkań, wspólnot mieszkaniowych i osiedli. W zakres naszych usług wpisuje się również mycie elewacji i okien, czyszczenie wykładzin i dywanów oraz krystalizacja posadzek. Clear House stanowi pomoc w wielu przypadkach dla klientów indywidualnych jak i firm z Lublina oraz okolic, a więc zapraszamy do kontaktowania się z nami.