Dach i elewacja domu to te elementy, które łatwo ulegają zabrudzeniu. Są nieustannie wystawione na działanie niesprzyjających czynników zewnętrznych i atmosferycznych, takich jak ostre słońce, wiatr czy opady. Zalegające na pokryciu dachowym śnieg czy liście oraz wilgoć oddziałująca w okresie jesienno-zimowym na ściany budynku sprawiają, że w tych miejscach zachodzą procesy sprzyjające rozwojowi pleśni, grzybów, pojawianiu się porostów, mchów (szczególnie dotyczy to domów ustawionych blisko terenów podmokłych, lasów) oraz powstawaniu wszelkich innych zanieczyszczeń (wyjątkowo narażone są budynki wzniesione w pobliżu zakładów przemysłowych, fabryk, intensywnie uczęszczanych tras i dróg o dużym natężeniu ruchu). Z czasem zewnętrzna część budynku, będąca przecież jego wizytówką staje się niezbyt estetyczna i nie zachęca miłym wyglądem.

Dla właścicieli jest to znak, że należy zdecydować się na usługę, taką jak mycie dachów i elewacji. Możecie ją Państwo zamówić w naszej firmie. Dajemy gwarancję, że stosowane  do czyszczenia urządzenia wysokociśnieniowe oraz bezpieczne dla środowiska środki chemiczne skutecznie usuną nawet najbardziej uciążliwe zabrudzenia i ochronią powierzchnię przed ponownym rozwojem pleśni lub grzybów.


 

Mycie dachów CLEAR HOUSE Lublin

Wizytówką każdego budynku jest elewacja i dach, które niestety z biegiem czasu ulegają dużemu zabrudzeniu. Promienie słoneczne, opady atmosferyczne, kurz czy liście przyczyniają się do powstania nieestetycznych zabrudzeń. Widząc, w jakim stanie zaczynają znajdować się te elementy domu czy innego budynku, bez względu czy mieszka się w Lublinie czy innym miejscu, dobrym pomysłem jest zdecydować się na usługę mycia dachów.

Szorowanie małych nalotów za pomocą wody i odpowiedniego środka może przynieść poprawę wyglądu dachu, ale tylko na chwilę. Jeżeli doszło do wniknięcia brudu czy grzybni w powierzchnię dachu, to za jakiś czas problem z nieestetycznym dachem powróci. Działania, które klient może wykonać na własną rękę mogą okazać się niewystarczające, dlatego warto zgłosić się do profesjonalnej firmy, która odpowiednio zajmie się umyciem dachu. Mieszkańcy Lublina i okolic mogą z powodzeniem powierzyć taką usługę firmie Clear House.

Nasza firma dysponuje odpowiednimi urządzeniami wysokociśnieniowymi, które bardzo skutecznie radzą sobie nawet z bardzo ciężkimi zabrudzeniami, a stosowane przez nas środki chemiczne nie stanowią zagrożenia dla środowiska. Dzięki temu czyszczona powierzchnia zyskuje ochronę przed kolejnym rozwojem grzybów czy pleśni, a wszystko to odbywa się w zgodzie z otoczeniem. Jeżeli w naszym uznaniu dachówka czy blachodachówka powinna zostać wymieniona, dajmy jej jeszcze jedną szansę, oddając w ręce profesjonalistów. Fachowe czyszczenie takiej powierzchni może znacznie poprawić walory estetyczne, chroniąc przed całkowitą wymianą.

Nasza firma oferuje nie tylko mycie dachów, ale także wykonuje sprzątanie hal magazynowych, biur i firm, domów, mieszkań, wspólnot mieszkaniowych i osiedli. W zakres naszych usług wpisuje się również mycie elewacji i okien, pranie wykładzin i dywanów oraz krystalizacja posadzek. Clear House stanowi pomoc w wielu przypadkach dla klientów indywidualnych jak i firm z Lublina oraz okolic, a więc zapraszamy do kontaktowania się z nami.

Mycie elewacji CLEAR HOUSE Lublin

Nowo wybudowany dom jest bardzo ładnym obiektem, który cieszy oko. Jednakże wraz z upływem czasu zostaje narażony on na działanie różnych czynników, które sprawiają, że traci swoje walory wizualne. Tym samym budynek wymaga podjęcia różnych działań, które przywrócą mu dawny i zadbany wygląd. Jednym z zabiegów, na który decydują się właściciele domów, jest mycie elewacji.

Promienie UV, śnieg, grad, niskie i wysokie temperatury czy woda, wpływają na pogorszenie wyglądu naszego domu. Zdarza się też tak, że na utratę walorów wizualnych ma wpływ kurz i inne zanieczyszczenia. W takim przypadku odzyskanie ładnego wyglądu może być możliwe po umyciu elewacji. W niektórych przypadkach gospodarz domu samodzielnie podejmuje się mycia elewacji, jednak lepszym rozwiązaniem jest powierzenie tego firmie. Fachowcy są w stanie ocenić czy mają do czynienia jedynie z zanieczyszczeniem, czy doszło już do rozwoju glonów i grzybów. W takim przypadku konieczne staje się przeprowadzenie odkażania. Specjaliści od mycia elewacji w Lublinie określą także rodzaj elewacji oraz umiejętnie dobiorą odpowiednie środki czyszczące. Dzięki powierzeniu mycia elewacji w firmie, mamy gwarancję, że będzie ono efektowne, a elewacja nie zostanie uszkodzona.

Mycie elewacji może dokonać się przy użyciu myjki ciśnieniowej lub za pomocą hydropiaskowania. Jeżeli trzeba umyć szklaną elewację, to wykorzystana zostanie para wodna.

Jakie domy są narażone na osadzanie się brudu w szybszym tempie? Częste mycie elewacji jest konieczne w przypadku domów posiadających tynki mineralne oraz stojących przy bardzo ruchliwej ulicy. Także właściciele domów, które sąsiadują z zakładami przemysłowymi, powinny się liczyć z częstym myciem elewacji. Warto wiedzieć, że dosyć często nieodłącznym elementem mycia elewacji , jest jej malowanie. Powinno poprzedzić je wypełnienie rys, ubytków i innych pęknięć. Dzięki temu nasz budynek odzyska ładny wygląd i będzie wyglądać jak nowy.