Mycie okien Lublin - Clear House

Mycie okien Lublin – tel: 723 344 711

 

Jednym z obowiązków każdej gospodyni domowej jest mycie okien. Wykonuje się go wraz z nadejściem wiosny, świąt lub innych uroczystości. Dzięki myciu okien wnętrza stają się jaśniejsze, a okna bardziej przejrzyste. Jest to także ważne działanie w przypadku okien w biurach.

Jeżeli mieszkasz przy ruchliwej ulicy, twoje okna będą wymagać częstszego mycia. W takim przypadku przystępując do mycia, musisz wykonać je na dwa razy. W pierwszym kroku należy zmyć brud przy pomocy wody, dodatku detergentu i szmatki. W drugim kroku możesz użyć już właściwego środka do mycia okien. Sprawdzi się tutaj woda z octem, z płynem do mycia naczyń lub samochodowy płyn do spryskiwaczy. Całość jednak zacznij od umycia ram okiennych, jednak do ich wyczyszczenia użyj co najwyżej płynu do mycia naczyń. Mocniejsze środki mogą naruszyć strukturę okna, a tym samym ułatwić wnikanie brudu w powierzchnię. Jeżeli nie masz czasu lub umiejętności, lepiej zleć umycie okien w Lublinie fachowcom.

Specjaliści zajmą się także umyciem biurowych okien w Lublinie. Posiadając drabiny i podnośniki, dosięgną na każdą wysokość piętra. Mycie okien w Lublinie może być rutynowe, czyli pielęgnacyjne, ale także może odbywać się po zakończonym remoncie czy budowie. Zlecając mycie okien w Lublinie firmie, weźmy również pod uwagę zakres mycia – czy ma to być mycie dwustronne czy jednostronne oraz czy oczyszczony ma zostać także parapet z ramą. Na całkowity koszt umycia okien w Lublinie ma przede wszystkim powierzchnia okna. Oprócz niej, na cenę wpłynie rodzaj ram okiennych – czy są to ramy PCV, aluminiowe czy drewniane. Umycie okien w Lublinie przez specjalistów będzie dobrym rozwiązaniem, kiedy nie mamy umiejętności efektownego mycia bez smug. Będzie to także niezbędne w przypadku okien w biurze, które mają duża powierzchnię, która jest trudno dostępna dla normalnej sprzątaczki. Czyste okna wpłyną na wizerunek firmy, sprawiając, że będzie postrzegana jako bardzo zadbana i dokładająca starań do każdego szczegółu.