tel: 723 344 711

 

Koszenie trawy - Clear House & GardenKoszenie trawy  to dosyć przyjemny obowiązek, chociaż niektórzy przyznają, że zależy od tego, jak duża powierzchnia ma zostać wykoszona. Koszenie trawy sprawi, że nasze podwórko będzie wyglądać na bardzo zadbane i bardzo estetyczne. Umiejętnie zadbany trawnik będzie przypominać zielony dywan, a dzięki regularnemu koszeniu trawy, do wzrostu zostaną pobudzone źdźbła trawy. Dbając o trawnik, warto wiedzieć, iż wskazane jest częste koszenie, niż rzadsze, podczas którego koszone jest więcej centymetrów trawy. Drugą ważną zasadą jest używanie tylko naostrzonego ostrza kosiarki. Jeżeli kosimy trawę a ostrze kosiarki jest tępe, będzie ono rozrywać, a nie ucinać źdźbła. Przez takie zachowanie źdźbła będą białe, a podwórko nie będzie wyglądać ładnie.

Oferta na koszenie trawy w Lublinie

Mieszkanie we własnym domu ma swoje zalety, ale wiąże się także z pewnym obowiązkami. Jednymi z zadań, które stoją przed gospodarzami domu, jest koszenie trawy w Lublinie. Wpisuje się ono w harmonogram prac szczególnie, kiedy nadchodzi cieplejsza pora roku.

Częstotliwość koszenia trawy zależy od kilku czynników. Pierwszym z nich jest panująca temperatura powietrza oraz pora roku. Trawnik będzie szybciej nabierał centymetrów podczas wiosny i w późnym lecie, dlatego w tym okresie należy zwiększyć częstotliwość koszenia trawy. Na częstotliwość koszenia ma także wpływ gatunek trawy oraz podlewanie i nawożenie trawnika. Im bardziej nawieziony i nawodniony trawnik, tym szybciej będzie rosnąć, a nasza kosiarka będzie częściej używana.

Koszenie trawy jest ważne nie tylko dla osób mieszkających w swoich domkach, ale także dla mieszkańców bloku. Choć hałas kosiarki zza okna potrafi nieraz spędzić sen z powiek, to miło, kiedy spółdzielnia mieszkaniowa dba o utrzymanie okolicy bloków w estetycznym wyglądzie i ładzie. Dzięki koszeniu, mieszkańcy komfortowo mogą siedzieć na przyblokowych ławkach, a dzieci z przyjemnością grać w piłkę czy bawić się w inne gry.

Clear House to bardzo przyjazna i rozwijająca się firma sprzątająca działająca od 2010 r. Naszym klientom oferujemy całą gamę usług związanych ze sprzątaniem domów, mieszkań, przedsiębiorstw, instytucji publicznych, pranie dywanów, koszeniem trawy i sprzątaniem ogrodów.

Clear House- kosimy trawy w Lublinie i okolicy